River Bright/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' | ||
|style="text-align:left"| Consultant<br> | |style="text-align:left"| Consultant<br> | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Public Effects:''' | |||
|style="text-align:left"| Striking Looks (Hypnotic): {{dot}}{{dot}}<br>Status (Silver Ladder): {{dot}}{{dot}}<br>Status (Consilium): {{dot}}{{dot}} | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Age:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Age:''' | ||
Line 26: | Line 29: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Virtue/Vice:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Virtue/Vice:''' | ||
|style="text-align:left"| Ambition/Defiance | |style="text-align:left"| Ambition/Defiance | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Path:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Path:''' | ||
|style="text-align:left"| [[File:Path-acanthus.png|25px|link=]]Acanthus | |style="text-align:left"| [[File:Path-acanthus.png|25px|link=]][[Mage/Theme/Acanthus|Acanthus]] | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Order:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Order:''' |
Revision as of 08:38, 11 May 2020
|