Ziv/Infobox: Difference between revisions
< Ziv
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Full Name:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Full Name:''' | ||
|style="text-align:left"| Ziv | |style="text-align:left"| Ziv | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Pronouns''' | |||
|style="text-align:left"| they/she | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' |
Revision as of 09:29, 4 March 2021
|