Adela Fletcher/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Court:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Court:''' | ||
|style="text-align:left"| [[Changeling/Theme/Courts/Courtless|Winter]] | |style="text-align:left"| [[Changeling/Theme/Courts/Courtless|Winter]] | ||
|- | |||
| colspan="2" | <hr /> | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Mantel (Winter)''' | |||
|style="text-align:left"| {{dots|3|0}} | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Status (Arts & Entertainment)''' | |||
|style="text-align:left"| {{dots|1|0}} | |||
|- | |||
| colspan="2" | <hr /> | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Played By:''' | |||
|style="text-align:left"| | |||
|- | |- |
Revision as of 16:44, 6 April 2020
|