Mei Lee/Infobox: Difference between revisions
< Mei Lee
Apocalycious (talk | contribs) (Created page with "{| align="center" |- | valign=top | {| align="center" |- |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Full Name:''' |style="text-align:left"| Mei Lee (李美) |- |style="t...") |
Apocalycious (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Template:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Template:''' | ||
|style="text-align:left"| Psychic | |style="text-align:left"| Psychic | ||
|- | |||
| colspan="2" | <hr /> | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Telepathy:''' | |||
|style="text-align:left"| {{dots|5|0}} | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Aura Reading:''' | |||
|style="text-align:left"| {{dots|3|0}} | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Psychometry:''' | |||
|style="text-align:left"| {{dots|3|0}} | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Technopathy:''' | |||
|style="text-align:left"| {{dots|3|0}} | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Mind of a Madman:''' | |||
|style="text-align:left"| {{dots|2|0}} | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Tactical Telepathy:''' | |||
|style="text-align:left"| {{dots|1|0}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} |