Ripeka Carpenter/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Andrensath (talk | contribs) No edit summary |
Andrensath (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 45: | Line 45: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Cadre:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Cadre:''' | ||
|style="text-align:left"| TBD | |style="text-align:left"| TBD | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Character Web:''' | |||
|style="text-align:left"| [https://www.kumu.io/vaspider/from-dusk-till-jawn-connections#from-dusk-till-jawn/ripeka_carpenter?focus=1 1st degree] | |||
|- | |- | ||
| colspan="2" | <hr /> | | colspan="2" | <hr /> |
Revision as of 08:07, 3 June 2020
|