Sierra Roen/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 18: | Line 18: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Renown:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Renown:''' | ||
|style="text-align:left"| Cunning {{dot}}{{dot}}{{dot}}{{dot}}<br>Glory {{dot}}{{dot}}<br>Honor: <br>Purity: {{dot}}{{dot}}<br>Wisdom: {{dot}} | |style="text-align:left"| Cunning {{dot}}{{dot}}{{dot}}{{dot}}<br>Glory {{dot}}{{dot}}<br>Honor: <br>Purity: {{dot}}{{dot}}<br>Wisdom: {{dot}} | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Public Effects:''' | |||
|style="text-align:left"| Embodiment of Kamduis-Ur | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' |