Sierra Roen/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' | ||
|style="text-align:left"| | |style="text-align:left"| Useful Vagrant | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Apparent Age:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Apparent Age:''' | ||
Line 36: | Line 36: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Tribe:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Tribe:''' | ||
|style="text-align:left"| [[File:Tribe-boneshadows.png|25px]]Bone Shadows | |style="text-align:left"| [[File:Tribe-boneshadows.png|25px]]Bone Shadows | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Lodge:''' | |||
|style="text-align:left"| ??? | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Pack:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Pack:''' | ||
|style="text-align:left"| ??? | |style="text-align:left"| ??? | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| ''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''MCI:''' | ||
|style="text-align:left"| | |style="text-align:left"| Murk Striders | ||
|} | |} | ||
|} | |} |