Jano Kills Crow: Difference between revisions
Kadiempembe (talk | contribs) No edit summary |
Kadiempembe (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 43: | Line 43: | ||
| class="left" | '''Tribal Role:''' | | class="left" | '''Tribal Role:''' | ||
| Dedicated | | Dedicated | ||
|- | |||
| class="left" | '''Renown:''' | |||
| Glory {{dot}} {{dot}} {{dot}}<br>Honor: {{dot}} {{dot}} {{dot}} {{dot}} {{dot}}<br>Wisdom: {{dot}} {{dot}} {{dot}} {{dot}} | |||
|- | |- | ||
| class="left" | '''Lodge:''' | | class="left" | '''Lodge:''' |
Revision as of 22:20, 28 December 2020
| |||||||||||||||||||
|