Teagan/Infobox: Difference between revisions
< Teagan
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Court:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Court:''' | ||
|style="text-align:left"| Summer | |style="text-align:left"| Summer | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Public Effects:''' | |||
|style="text-align:left"| Summer Mantle 3<br>Rigid Mask | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Motley:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Motley:''' |
Revision as of 03:23, 5 March 2020
|