Teagan/Infobox: Difference between revisions
< Teagan
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Public Effects:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Public Effects:''' | ||
|style="text-align:left"| Summer Mantle 3<br>Rigid Mask | |style="text-align:left"| Summer Mantle 3<br>Rigid Mask | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Court Role:''' | |||
|style="text-align:left"| Hunter of the Longest Day | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Motley:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Motley:''' |
Revision as of 08:11, 6 April 2020
|